h

Mieke Visser noodgedwongen gestopt als fractievoorzitter. Frans Schoon neemt stokje over.

1 november 2022

Mieke Visser noodgedwongen gestopt als fractievoorzitter. Frans Schoon neemt stokje over.

Foto: SP

Helaas moet Mieke Visser zeer tegen haar zin vanwege gezondheidsproblemen stoppen met het raadswerk. Zoals Mieke in een brief aan de leden schrijft: 'Jullie kunnen je vast wel voorstellen dat dit voor mij een moeilijk besluit is, maar het was een eer om de SP kiezers in onze gemeente in de raad te mogen vertegenwoordigen en als commissie- en later raadslid de belangen van alle inwoners in onze gemeente zo goed mogelijk vanuit de SP kernwaarden te behartigen. Ik heb in deze bijna 6 jaren veel geleerd en in de loop der tijd ook veel waardering mogen ervaren. Dank daarvoor'. Uit interviews op Borne Boeit en in de Tubantia blijkt hoe ze gemist zal worden in de raad. Gelukkig blijft Mieke lid van het fractieoverleg en zal ze de fractie en afdeling met raad en daad blijven steunen. We wensen Frans Schoon veel succes als nieuwe fractievoorzitter.

Reactie toevoegen

U bent hier